В общении с заказчиками по телефону иногда задается вопрос-«А вы случайно не в каком нибудь гараже работаете?»

      

  По этому мы создали страницу-«О нас».

  На ней Вы можете посмотреть фото территории,производственных цехов,и других помещений.Зделанные в течении одного рабочего дня.

  Производственные площади позволяют брать в работу большее количество машин, но мы к этому не стремимся главное в выполнении заказа -качество.

  Не смотря на любые погодные условия,мороз,жара работы проводятся в комфортных условиях, что положительно отображается на качестве выполненных заказов.

     

   

  Клиенты имеют возможность отдохнуть не только в комнате отдыха но и в беседке, на берегу водоема,в жаркую пору года.

         

  На территории фирмы организовано кафе ☕,где Вы встретите радушный персонал и приятные цены.Уютная обстановка полное меню.🍝🍴

     

  Компанія займається доопрацюванням салонів мікроавтобусів а також модернізацією,переобладнання мікроавтобусів в місті Бердичів обшивкою салонів, тюнінгом, оновленням і переобладнанням вантажних мікроавтобусів в пасажирські з 2002 року. Основний напрямок — створення пасажирських мікроавтобусів на базі вантажних і легкових (Mercedes-Benz Sprinter, Volkswagen Crafter), модернізація та оновлення існуючого вантажопасажирського транспорту. Професійним переобладнанням перетяжкою салонів мікроавтобусів на нашій станції займається кваліфікований і досвідчений персонал.

  Оскільки при переобладнанні мікроавтобусів необхідно використовувати максимально безпечні для водія і пасажирів комплектуючі та рішення, ми прагнемо до використання комплектуючих і матеріалів якi відповідають вимогам систем стандартизації таких як ГОСТ, ISO і TÜV, а в частині довговічності самого транспортного засобу — відповідностям директив виробників транспорту.

  Ми не новачки у цій справі і завжди зможемо Вам допомогти з будь-яким питанням, що стосується не лише технічної сторони переобладнання мікроавтобусів, але і необхідної документації від придбання вантажного буса до пакету документів для перереєстрації пасажирського мікроавтобуса. В залежності від побажання клієнта, ми можемо встановити в салоні мікроавтобуса додаткове обладнання від простого столика до створення повноцінного пересувного офісу.Крiм переобладнання мікроавтобусів, також на у нас можете придбати будь-які комплектуючі та матеріали для доопрацювання салону,переобладнання мікроавтобуса.
        

  Компанія має постійний обмін інформацією з представництвами компаній-виробників автомобілів і їх офіційними дилерами про новинки ринку малого комерційного транспорту, зміни в конструкціях транспортних засобів, що вносяться в автомобілі, про тенденції у розвитку ринку комерційного транспорту. Зокрема, ми маємо безпосередній доступ до інформаційного порталу Mercedes-Benz, де публікується необхідна в нашій роботі технічна інформація.

  Компанія здійснює тюнинг,переобладнання мікроавтобусів, перетяжку салону, установку ременів безпеки, виготовляє пересувні майстерні, і здійснює іншу діяльність у сфері малого комерційного транспорту, починаючи з 2002 року, і за минулі роки досягла великих успіхів у розробці універсальних технічних рішень вживаних при переобладнанні бусів.Регулярно виконуємо замовлення для клієнтів з багатьох міст України, Росії тощо різної складності, можемо виготовити в тому числі і офіс на колесах. Компанія застосовує нові розробки намагаючись не відставати від змін моделей і кон’юнктури ринку, постійно впроваджуємо нові технічні рішення, які дозволяють знизити вартість робіт і комплектуючих і підвищити надійність встановлюваного устаткування.